Arama
FİLTRELER
Kapat

Nasıl Seçim Yapmalıyım ?

Thursday, January 28, 2016

Fantazi giyim Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz ?
Fantazi Giyim Seçimi
Tüm diğer ürün seçimlerinin aksine fantazi giyim seçimi daha çok dikkat isteyen, daha özenle seçilmesi gereken ve daha hassas bir konudur. Biz bayanların en önemli artılarından biridir cezp edici görünmek ve bunu pekiştirmek için fantazi giyim olmazsa olmazımızdır. Hemen hepimizin çekmecesinde özel geceler için olmalıdır bazı fantazi giyim ürünleri. Bir erkeğe kendimizi beğendirdiğimiz ölçüde arzulanır, beğendirdiğimiz ölçüde ipleri elimizde tutarız ve hepimiz bilirizki erkeğine çekici gelmeyen kadın artık en önemli kozlarını kaybetmiştir ve artık (maalesef) ezilmeye ve üzülmeye başlar. işte bu nedenle fantazi giyim ürünlerinde en cüretkar ve en çekici olanlarını seçerek erkeğimiz karşısında üstün olmalıyız. Örneğin az önce yardımcı olduğum bir bayanı ele alalım, 43 yaşında, uzun yıllar evli kalmış bir bayan ve fantazi giyim seçelim. 165 boyunda, 65 kiloda, 90c az destekli sütyen, hafif göbek ve 42 kilot ölçüsü, kızıl saçlı kumral tenli olan müşterimize fantazi giyim seçimine başlayalım. Öncleikle uzun yıllar evli kalan ve eşiyle farklılık yaşamak isteyen bu bayana çok iddialı fantazi giyim modeli seçmeliyiz, çünki zaten eşi genel olarak vücudunu gayet iyi tanıyor müşterimizin. 165 boy bayanlarda en sık rastlanılan ve en ideal boydur ve fantazi giyim ürünleri genellikle bu boy için tasarlanır. 65 kilo uzun yıllar evli kalmış bir bayan için gayet ideal bir kilodur ve fantazi giyim ürünleri içinde oldukça idealdir. 90 c sütyen ölçüsü, omuzları çok geniş olmayan bu bayan için göğüslerin oldukça iri olduğunu gösterir ve de az destekli sütyen kullanması göğüslerinin gayet diri olduğunu, fantazi giyim seçerken göğüs kısmını ön planda tutmamız gerektiğini gösterir. Ayrıca hafif destekli sütyen kullandığı için sütyen çok zorunluluk değildir fantazi giyim seçiminde, bu nedenle sırt dekolteli, sütyene izin vermeyen yada göğüs kısmı tamamen açık modellerde tercih edilebilir. 43 yaşında ve uzun yıllar evli olması çok iddialı fantazi giyim modelleri seçeceğimiz anlamına gelir çünki biraz açık giysiler eşini cezbetmez, zaten vücudunu gayet iyi tanımaktadır eşi… Hafif göbeği olması muhtemelen azda olsa rahatsız edici bir göbek anlamına gelir ve geri planda tutmalıyız, yani seçeceğimiz fantazi giyim modelinin göbek kısmı kapalı olmalıdır. Kilot ölçüsünün 42 olması geniş bir kalçaya sahip olduğu anlamındadır ve likralı bir fantazi giyim kalçasını sararak seksi gösterecektir müşterimizi.
Kızıl saçlar muhtemelen boyalıdır ve kumral bir bayana klasik siyah ve beyaz renklerin dışında canlı mor mavi gibi renkte fantazi giyimmodelleri çok yakışacaktır. Tüm Bunları değerlendirerek müşterimize önerimiz; Eşiyle akşam yemeğinde;

Fantazi Giyim
Yemek Sonrasında;

fantazi giyim
Kendisine tavsiyemiz bu fantazi giyim ürünleri olmuştur. Sizde bu şekilde adım adım giderek size en uygun fantazi giyim modelini bulabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç duyarsanız bizi arayarak da yardım alabilirsiniz.

Sevgi ve Saygılarımla
A. Rana Acar
SeksiGiyim.Com satış temsilcisi

Yorumunuzu bırakın