Arama
FİLTRELER
Kapat

Seven 'til Midnight

Thursday, January 28, 2016

Orjinal Seven 'til Midnight Nasıl Anlaşılır

Son Yıllların En Gözde iç Giyim markalarından Seven 'til Midnight, Amerikada tasarlanan birbirinden kışkırtıcı modelleriyle özellikle gençlerin ilgisini çekmekte ve büyük beğeni toplamaktadır.

Jartiyer Takımlarından Korse ve Büstiyerlere, Gecelik ve Babydoll'lerden Kostümlere kadar geniş bir yelpazede ürün sunan Seven 'til Midnight markası, ilişkilerine renk katmak isteyen milyonlarca gencin ilk tercihi olmaktadır.

Erkeklerin fantezi dünyalarıyla, kadınların kadınsı yanları ve gizlemek isteyecekleri kusurları yada ön plana çıkartmak isteyecekleri etkileyici kısımlarını bir arada düşünerek tasarlanan Seven 'til Midnight ürünleri, seksi kostümleri tek taraflı olmaktan çıkartmış ve her iki cinsiyeti de dikkate alarak tasarımlar yaparak alanında bir ilki gerçekleştirmiştir.

Örneğin bir marka yalnızca erkeklerin fantezileri ve görmek isteyecekleri ürünlere odaklanırken bir diğeri yalnızca kadınların göstermek yada gizlemek isteyecekleri kısımlara odaklanarak cinselliği tek taraflı ele alırken, Seven 'til Midnight her ikisini birlikte ele almaktadır. Bu yönüyle özellikle bayanları acaba bu kostümü erkek arkadaşım beğenirmi derdinden kurtarmaktadır.

Ancak maalesef ülkemizde hemen her markanın olduğu gibi Seven 'til Midnight Markasının'da oldukça yaygın olarak taklitleri yapılmaktadır.

Bu konuda dikkat etmemiz gereken belli başlı basit birkaç kural vardır.

Öncelikle firmayı yada web sitesini arayarak ürünün orjinal ve Seven 'til Midnight etiketli mi olduğunu soralım. Satıcı yanıt vermez yada kaçamak yanıtlar verirse lütfen buradan uzak duralım.

ikincisi ise Seven 'til Midnight ın kendine özgü etiketidir.

Alışılmış etiketlerin aksine aşağıda resimde göreceğiniz siyah üzerine yaldızlı bir etiketi bulunan Seven 'til Midnight markasının etiketi ışıkta renk tonlarında hafif değişiklik ve parlama ile kendini belli ederken elinizi sürdüğünüzde etiketteki yazılar oyuntuludur, kesinlikle düz değildir.

Basımı nisbeten güç olan bu etiket aldığınız ürünün orjinal olduğunun bir göstergesidir.

Bu Basit iki kurala lütfen dikkat ediniz, Eğlenceniz Derde Dönüşmesin.

SeksiGiyim.Com olarak firmamız tamamı orjinal ve ithal ürünler satmakla birlikte Seven 'til Midnight markalı ürünlerin orjinalini satan Türkiye'deki 3 firmadan biridir ve alanında en çok satan firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

ilginize teşekkür ederiz.

 

SeksiGiyim.Com

Yorumunuzu bırakın