Arama
FİLTRELER
Kapat

Sıkça Sorulan Sorular

Soru : Üye Olmak

Cevap : Mağazamıza Üye Olmak için Sayfanın Sağındaki Üye Olmak İstiyorum linkine tıklayarak açılan sayfada  ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir.
Üye olmak oldukça basit hızlı ve ücretsiz bir işlemdir. 

Sitemize üye olmadan da kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.
 

 


Soru : Üye Güvenliği

Cevap : Üyelerimizin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında üye giriş bilgilerinin güvenliğinden sorumludur. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayınız. Üyelik bilgilerinizi mağaza çalışanımız dahil hiç kimse ile paylaşmayınız.
 

 


Soru : Üyeliksiz Alışveriş

Cevap : 

Sitemize üye olmadan alışveriş yapmanız mümkündür. Tek Yapmanız gereken beğendiğiniz ürünleri normal bir şekilde sepetinize eklemektir. Sepetinize tıklayarak "Üye Olmadan Satın Almak İçin Tıklayınız" yazan yere tıklayınız, açılan pencereden kolaylıkla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


 

 


Soru : Kredi Kartı Güvenliği

Cevap : 

Mağazamızda kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde kredi kartınız ile ilgili hiç bir bilgi depolanmaz. Kredi kartı bilgilerinize, mağaza yöneticileri dahil hiç bir mağaza personeli ulaşamaz. Ödeme işlemi esnasında bankalar tarafından sağlanan SET protokolü ile SSL kullanılarak kredi kartı bilgileriniz banka sistemlerine iletilir. Bu sebeplerden dolayı kredi kartı kullanmanız artı bir risk getirmemektedir.

Kredi kartı ekstrenizde aldığınız üründen bahsedilmez, yalnızca Profesyonel Danışmanlık ve Dış Ticaret LTD yazar, bu sayede almış olduğunuz ürün kredi kartı ekstresinden kesinlikle anlaşılamaz.


 

 


Soru : Ürün Yorumları

Cevap : Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışverişler daha güvenli ve bilinçli olacaktır. Yorumlarınız sizden sonraki müşterilerimizin alışverişlerine ışık tutacaktır. Genel ahlak kuralları çerçevesinde yazılan tüm yorumlarınız olumlu yada olumsuz olsun, müdahale edilmeden yayınlanacaktır, lütfen yorumlarınızda kişisel bilgilerinizi açıklamaktan kaçınınız.
 

 


Soru : Kargomun Adresime Gelmesini İstemiyorum

Cevap : Kargonuzun adresinize gelmesini istemediğiniz durumlarda alım sırasında belirteceğiniz adrese istediğiniz bir Yurtiçi Kargo şubesi belirtebilir yada bize bildirerek adresinize en yakın kargo şubesine gelmesini talep edebilirsiniz.
 

 


Soru : Hediye Olarak Alacağım, Doğrudan belirteceğim adrese gönderebilirmisiniz?

Cevap : Tabiki, alım sırasında kargo adresi ve alıcı ismi olarak hediye etmek istediğiniz kişiyi belirtebilir yada alımın ardından bu isteğinizi bize mesajla bildirebilirsiniz. Hediye paketi yapılarak gönderilecektir.
 

 


Soru : Kargoda İçeriğin Belli Olmasını İstemiyorum. Gizlilik Politikanızı Öğrenebilirmiyim?

Cevap : 

En hassas davrandığımız ve en tecrübeli olduğumuz konu gizliliktir.
içerik kesinlikle belli olmayacak şekilde kendi bünyemizde paketliyoruz ve gönderici adı Profesyonel Danışmanlık Dış Tic LTD Şti. oluyor kısacası gizlilik hususunda içiniz rahat olsun, kesinlikle ne aldığınız  (kargo görevlileri de dahil) hiçkimse tarafından bilinmeyecektir.
Bizim için gizlilik, tüm diğer hususlardan daha önemlidir ve kesinlikle hiçkimse tarafından bilinmeyecektir. Gönül rahatlığıyla işlem yapabilirsiniz.


 

 


Soru : Kargo Ne Zaman Bana Ulaşır?

Cevap : 

Firmamız sattığı ürünlerin tamamının ithalatçısıdır ve sürekli stoklarımızda mevcuttur. Hafta içi hergün saat 13:00 ve 17:00'de olmak üzere iki kez, cumartesi günleri saat 14:00'te kargo yapılır, alınan tüm ürünler aynı gün kargolanır. (Pazar günleri kargolar çalışmaz)

Kargonuzun size ulaşacağı gün illere göre değişmekle birlikte genel olarak Marmara, Ege, İç Anadolu, Akdeniz ve Karadeniz'in Batısına alımınızın ertesi günü, Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu'ya sonraki günü ulaşır.


 

 


Soru : Kredi Kartı Güvenliği

Cevap : 

Ödeme sayfamız Yapı Kredi bankası tarafından ve 128 bit SSL ile yapılandırılmıştır ve korunmaktadır, ödeme sayfasında yapılan işlemler doğrudan Yapı Kredi bankası POS'una yapılır ve banka bizi 10 dk içerisinde otomatik mesajla ödemenizden haberdar eder, bu sayede hiçbir şekilde kartınız, numarası yada başka bir kişisel bilginiz tarafımızdan bilinemez ve görüntülenemez.

Firmamız Türkiye'nin en çok satış yapan fantezi giyim firmasıdır ve satışlarının 85%'ini kredi kartları ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Sizde diğer binlerce müşterimiz gibi ödemelerinizi kredi kartı ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.


 

 


Soru : Kredi Kartıyla Ödeme Yapmak isterken yanlışlıkla Havale seçeneğini seçtim, ne yapmam gerekiyor?

Cevap : 

Bu duruma sıkça rastlanmaktadır.
Çözümü oldukça basittir, ilk siparişinizi dikkate almadan yeniden sipariş girerek kredi kartı ile ödeme yapınız, Havale seçeneğini seçtiğiniz ilk siparişinize ödeme yapmayınız, sistemden otomatik olarak silinecektir.


 

 


Soru : Hangi Kredi Kartları ile Alım Yapabilirim ?

Cevap : Sitemizde Türkiyedeki tüm bankaların kredi kartlarıyla alım yapabilirsiniz.
Yapı Kredi Bankası Kredi Kartlarına peşin fiyatına 6 taksite kadar imkan vardır.
Bunun haricindeki bankaların kredi kartlarıyla alım yaparken ödeme sayfasında ortadaki Kredi Kartı Tek Çekim yazan seçeneği işaretleyerek devam tuşuna basınız.
 

 


Soru : Fiyatlarınız Neden Bukadar Ucuz?

Cevap : 


En sık sorulan ve merak edilen soru budur.
SeksiGiyim.com Seven'til Midnight markasının Türkiye Dağıtıcısı ve doğrudan ithalatçısıdır.
Tüm diğer firma ve web sitelerinde işleyiş Üretici - İthalatçı - Toptancı/Tedarikçi - Web Sitesi - Müşteri şeklindeyken, 
Bu işleyiş bizde Üretici - SeksiGiyim.Com - Müşteri şeklindedir.
Bu nedenle fiyatlarımız piyasanın %30 kadar altındadır ve bu nedenle SeksiGiyim.Com Türkiye'nin en çok satış yapan fantezi Giyim Sitesidir.


 

 


Soru : Ürün Ya da Bedenle ilgili Sorun Yaşarsam Ne Yapacağım?

Cevap : 

Ürünlerimizin tamamı orjinal Seven'til Midnight markalı olup Türkiyenin en çok satan ve en çok beğeni alan fantezi giyim firmasıyız, bu nedenle ürünle ilgili sorununuz olmayacağından emin olabilirsiniz, Ancak tüm denemeden alınan ürünlerde olabileceği gibi, S beden yada M beden herkesin vücut hatları aynı olmayabilir, bu nedenle zaman zaman beden sorunları oluşabilir. Bu gibi durumlarda bize canlı destek kısmından ulaşarak yada arayarak kolayca değişim yapabilirsiniz. Alanımızdaki diğer firmaların aksine değişim kabul ediyoruz ve bu işlemi müşterimiz için oldukça kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle herhangi bir tereddüt yaşamadan gönül rahatlığıyla işlem yapabilirsiniz. Değişim işleminde aranan tek şart ürün etiketinin koparılmamış olmasıdır. Değişim işleminde yurtiçi kargo ile biz ödemeli olarak ürünü gönderebilirsiniz.


 

 


Soru : Sanal Kart ile Alım Yapmak İstiyorum, Sistem Hata Veriyor.

Cevap : 

Sanal Kartlı işlemlerde, gerek garanti bankası gerekse her hangi bankanın sanal kartı olursa olsun, Kredi Kartı tek Çekim seçeneğini işaretleyerek İşlem Yapmanız Gerekmektedir.

 

Soru : Ödeme Yöntemleriniz Nelerdir ?
Cevap : 

Ödeme Yöntemlerimiz Şunlardır; 
1-Kredi Kartı ile Doğrudan Ödeme 
2-Havale/EFT ile Ödeme 
3-Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme 
4-Kapıda Nakit Ödeme

 

 

Soru : Kargo Ücreti Nekadardır
Cevap : 

Firmamızın Yurtiçi Kargo ile Anlaşması Olup Tüm  Türkiye'ye 5 tl'dir. 
Ayrıca 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsizdir.